Planowane zmiany z projekcie

Projekt z pracowni Z500

Planowane zmiany z projekcie

Postprzez TOMKEN » 26 Sie 2012, 17:08

Witam wszystkich budujacych.

Tutaj troszke zmian w tym projekcie

http://www.z19debica.mojabudowa.pl/galeria.php#1,1

Co o nich myslice czekamy na szcere wypowiedzi

Pozdrowiamy Tomek i Agnieszka
TOMKEN

Re: Planowane zmiany z projekcie

Postprzez Jason » 26 Sie 2012, 21:52

mi się podobaję Twoje zmiany... fajnie to poukładałeś... od siebie mogę dodać, że sypialnia mimo niecałych 10 m2 jest całkiem fajna... taki sam wymiar ma u mnie...

pozdrawiam i życzę powodzenia w budowie zetki :)
Jason

Postprzez Marcin P » 06 Lis 2012, 12:27

Mnie również się podobają zmiany natomiast ja to miejsce zostawiam na schody w razie kiedyś adaptacji góry a wy gdzieś będziecie mieli schody? jestem ciekawa każdego pomysłu ponieważ bardzo poważnie zastanawiam się nad każdą zmianą ja chcę powiększyć salon o ten kawałek tarasu ponieważ muszę zrobić taras na bocznej ścianie salonu ponieważ tam mam południe ...może jakieś propozycje???i dach muszę zmienić na 35 stopni niestety wymogi...
Marcin P

Postprzez wadus77 » 07 Lis 2012, 10:24

WItam,

Choc na razie rozwazam budowe Kaprysa z Domowych Klimatow , z19 jest naszym drugim wyborem

Moje uwagi odnosnie zmian:

Lazienka 5m2 jest dosyc mala ale skoro tworzysz pralnie jest ok tylko male ale, pralnia w zamknietym pomieszczeniu? - czy to dobry pomysl co z wentylacja i wilgocia?

wlasnie min. lazienka i brak miejsca na pranie troche powstrzymuje mnie od wybrania z19.

Co mi jeszce troche nie lezy w projekcie
- plytki taras
- waska sypialnia w srodku domu (wydaje mi sie to troche taki tramwaj) (koszt przeprojektowania i poszerzenia minimum 3000 pln + cena projektu )
- mala kotlownia jezeli palic ekogroszkiem

Image

Na koniec troche technicznych uwag, powiedziano mi, ze lawy jakie przewiduje projektant sa dosyc spore i kosztowne, sporo slupow zelbet.
wadus77

Wróć do SZ5 Z19

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość