Moje zmiany w projekcie

Projekt z pracowni Z500

Re: Moje zmiany w projekcie

Postprzez Kamila26111 » 09 Kwi 2013, 18:39

Magda śliczne te wizualki zrobiłaś od razu można sobie zobaczyć co i jak :D
My mamy działkę o wymiarach: szerokość ok 27,5 m długość lewego boku ok 41 m a prawego ok 46 m nie pamiętam dokładnie wymiarów ale mamy równe 12 arów także nie mamy problemu z ustawieniem domu.
Ja na razie nie robię wizualizacji bo nie wiem w końcu jaki projekt weźmiemy, mi się podoba z209 a mężowi ta Julka i nie wiemy co robić... a ty co myślisz o tym projekcie?

W z209 też jest ten sam problem z oknem w kuchni, parapet wychodzi praktycznie na równi z blatem szafki kuchennej, dlatego pomyślałam że można byłoby dać okno o 5 czy 10 cm wyżej bo tak całkiem wysoko mi się nie podoba ale kilka cm wyżej rozwiązałoby sprawę.
Fajnie sobie wymyśliłaś z tą garderobą w razie adaptacji poddasza będziesz miała gdzie zrobić schody - super :)

My dziś poczyniliśmy pierwsze prace na działce :D musieliśmy troszkę przestawić ogrodzenie także u nas "budowa zaczęta" :lol:
Kamila26111

Postprzez Kamila26111 » 09 Kwi 2013, 18:42

Jeśli zdecydujemy się na z209 to na pewno zlikwiduję spiżarnię przy kuchni bo zawsze można troszkę powiększyć kuchnię myślę, że kuchnia będzie bardziej ustawna, pomyśl o tym szczególnie, że Tobie wyszedł fajny składzik obok garażu w którym można mieć spiżarnię.
Kamila26111

Postprzez magda84 » 10 Kwi 2013, 13:21

Spiżarke chcemy zostawic, dla mnie to super rozwiazanie, mozna wszystko poukladac pod sam sufit ;-) wiec chocby mala ale musi byc ;-) poza tym tam gdzie jest teraz garderoba jest tez komin i nie wiem jeszcze czy bedziemy go zmieniac a spizarka lepiej zeby byla chlodna i pod reką. U nas od strony frontu jest północno- wschodnia strona wiec slonca nie bedzie duzo. My kuchnie troche wyciagamy w strone salonu i tak zeby nie bylo od razu wejscia do domu do kuchni to tam robimy taka ala scianke z karton-gipsu albo cos w tym stylu. Zrezygnowalismy z szafy na wejsciu to korytarz troche sie powiekszy.

Ot taka moja wizja ;-)

Co do Julki to ma bardzo fajne ustawne pomieszczenia, fajny jest ten pokoj nad garazem i rozwiazanie kuchnia-jadalnia-salon, niby blisko i mozna normalnie sie komunikowac miedzy pomieszczeniami ale są oddzielnie weic prywatnosc jest. Tez kiedys jak patrzylismy na domy z poddaszem takie nam sie rozwiazania podobaly, ale z czasem ta wizja nam sie zmienila, glownie przez kwestie finansowe i zaczelismy szukac domow o prostej bryle, nie przekombinowanych, zeby wybudowanie i utrzymanie nie bylo dla nas wielkim uciazeniem.
A i tez mamy doswiadczenie w mieszkaniu w domu z poddaszem bo moi rodzice taki maja i wszystko jest pieknie fajnie do momentu jak sa wszyscy w domu, a jak sie powyprowadzaja to uciazliwe jest ciagle lazenie po schodach dla osob starszych i utrzymanie dużego domu.
Ja nie neguje ze domy ze schodami sa do złe bo sama zostawiam u siebie taki wariant w razie jakby dzieci szybko ode mnie nie uciekly i chcialy ze mna mieszkac ;-)
magda84

Postprzez magda84 » 10 Kwi 2013, 13:23

A co do okna to mozna zrobic je troche nizsze, teraz to juz nie ma duzej roznicy w cenie okien w wymiarach standardowych a innych. a z tego co wiem to wizualnie lepiej zeby gorna linia okien byla na tym samym poziomie, noa le 10 cm to w sumie nie jest jakas straszna roznica rzucajaca sie w oczy ;-)
magda84

Postprzez Łukasz » 03 Maj 2013, 14:05

Witam. Co ja mogę napisać.... mój z203 się już poprostu buduje :) skromną galerię można zobaczyć w realizacjach.
Łukasz

Postprzez mareczekk » 14 Sty 2015, 20:03

co myślicie o oczyszczalni ścieków od firmy Ekohouse ?
mareczekk

Poprzednia

Wróć do Z203

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości